Miresevjen Vizitor!        Hyr Brenda | Regjistrohu

Sponsor


.

Popular Tags

.

[ FullscreenHAPE SA EKRANI | Fullscreen Vendose te "Të Preferuarat" ]

Winx 2010 Fashion


Përshkrimi: Winx 2010 Fashion

Kategoria:Winx

Eshtë Luajtur:142363

Vlerësimi:

83 komente ngaWinx 2010 Fashion

Review by elona

winx ju dua shum un jam elona un i per cjedhi winx se jan shum t bukura un i adhuroj shummmmm ju dua

Review by TBA

BLOOM JE ME E MIRA

Review by blenda

FLORA TI JE ME E BUKURA NE WINX PO DHE GJITH A SHTU SI KISHTA THëN ELONA E PERCJELL GJITH SEPSE JAN TE BUKURA ME PELQEJN SHUM JU DA TE GJITHA VE SHUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMSHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMSHM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.

Review by loresa

stella mjuza tekna blom lajla ju dua shume se jeni fantastik blomi e forta prej wincava

Review by tba

roxy je me e mira

Review by jona

ju duuuuuuuuuuuuua shuuuuuuuuuume winx

Review by alesia

une winxat i dua shume sepse jane per mua kukullat me te bukura ne bote.mua me pelqejne me shume blum dhe stela

Review by megi

stella je me e bukura nga te gjithe je ylli i winksave

Review by LOTIANA KRYEZIU

flora je me e mira vazhdo keshtu

Review by tina

ju dua winx shum

Review by altea

mue me pelqeni te gjitha por pak me shume BLUMI SEPSE AJOO I jEP BUKURI WINKSAVEEEE DHE PA TE GRUPI NUK KA VLERE BLUMI FORCA SE JE ME E MIRA TE PPPPUUUUTHTHTHTH FORTTT

Review by suela

roxy je me e bukura

Review by sara

blum je e mrekullueshme une kam qejf te jem nje zane dhe ajo zane eshte ti blum.une luaj me shoqet me winx.ne na pelqejne shume winx.

Review by era

stela roxy dhe bloom jeni me te mirat te winx por edhe vajzat e tjera jane te mira.juve jeni kukullat me te bukurat ne te gjithe universin.shpresoj qe mesazhet tona ti lexoni qe edhe ju te na shkruani dicka neve femijeve te cilet ju duam shume shume shume fare

Review by klea

do te doja te isha edhe une nje zane ne universin e alfeas.WINX youre the best!

Review by era.shpirti@yahoo.it

normal qe stela eshte me e bukura aty perendesha e bukurise

Review by Blum

winx une ju dua shum se i pergjaj shum blumit

Review by Elisjana yll bote

mos tju vine inati sepse Bloomi dhe Flora jane me te bukurat dhe nga djemte me te bukurit jane Sky Helia dhe BRENDONI

Review by olivja

mua me pelqen me shum blumi

Review by olivja

mua me pelqen me shum blumi

Review by Jona

Bloomi eshte yll.Ajo eshte zana me e bukur ne univers.Ajo eshte me e bukur se nje yll.Te keni inat se Bloomi dhe Sky jane yje

Review by lona

flora je me e mira me e bukura e winx club you are the best

Review by bleona

STRELLA JE MA E MIRA TE DUA SHUM JE ADHURUERA IME TE DUA JE REP TE LUTEM ME THIRR NE 044846526 E TI AME DO JOM BLEONA TUNGI HEY QOMA NE KENGEN TANE EMAIL BLEONA.ZEMRA@POSTRIBE.COM AMA TANEN

Review by alesia

musa dhe tekna jan me te mirat MUSA ADN TEKNA THE BEST

Review by Review by jona

stela je me e mira dhe e preferuara ime

Review by eli

Flora je mbreteresha e natyres dhe me e bukura e universit.Zana ju dua shuuuuuuuuuuuume

Review by klea

oh sa do te doja te isha si ju . magjite tuaja me habisin por kjo nuk eshte arsyeja e vetme edhe pse jam 9 vjec . pelqej winx roksin

Review by dona

bloom je ma e mira e ma e keqja eshte flora edhe ja kam inati e kisha myt krejt

Review by Anahi RBD WINX

Une i dua te gjitha sh sh sh

Review by shigjeta

blum te dua shum je ma e bukur dhe me e mrekullushmja ne winxsat dhe une i dua te gjitha stelen floren njuzen teknen lajlen dhe roksin ,ama mas shumit blumin .kisha pas deshir te jem zan e vertet sikurse blumi dhe te jen edhe shoqet e mija sikur te tjeret qe jan ju dua shum nga shigjetaaaaaaa kaloni mir

Review by shigjeta

blum je ma e mira nga winxsat dh te dua shum je e mrekullushme por edhe stella flora njuza tekna lajla dhe roksi edhe juve ju dua shum por kisha pas dershir te jem zan e vertet sikurse blumi edhe shoqet e mija te jen sikur keto tjerat ju dua shum nga shigjeta jeni me te mirat

Review by arta

une e dua me se shumti blumin dhe stelen

Review by valja

winx je ni t bukura shum ju prcjell shum dhe ju dua esidomos blun

Review by valja

winx je ni t bukura shum ju prcjell shum dhe ju dua esidomos blun

Review by tea

blum je yll per mua

Review by katerinarbd

flora je me e mira

Review by lola

brendon je me i mire

Review by KLEVISA

BLENDA MOS U MBURR SHUME SE FLORA ESHTE ME E MIRE SE TY

Review by BLUM

WINKSA JAM FANSJA JUAJ ME E MADHE JU DUA SHUME

Review by klea

mjuza dhe flora me pelqeni shume

Review by rovena

me e bukura nga te gjitha eshte mjuza dhe stela i dua pa mase

Review by ami

sa te mirea qe jeni.....ju puth fort

Review by ami

mua me pelqejne te gjitha jane yjet e magjise se femijeve.roxy je njeshe!!!!ju puth ciao prsh tba dhe otr

Review by sara

ooooo stella ma e mira je edhe tecna ju dua shum love youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Review by ina

tgjitha sh tmira jam po me e mire eshte flora se ka lezet flora si yll e kam ........ puff flora hihihiihi

Review by sara

mua me pelqen blumi dhe dua te jem ajo ce me pelqen shume

Review by flora

flora eshte zana me e mire dhe eshte e prefeuara ime e dua shume eshte zana me e mire ne bote.flora. vajza me e mire.

Review by zoja layla diellza

ma e mira lela lela te adhuroj shum je ma e mira te winxat oke mos ta nanin hiq ty veq vazhdo

Review by shkendija

stela je ma e bukura te dua shummmmm

Review by megi

mua me pelqejne shume winxat sidomos stela ajo esht shume e bukur dhe i pelqen shume moda po ashtu dhe une i dua shume te gjitha pacim pacim

Review by megi

mua me pelqejne shume winxat sidomos stela ajo esht shume e bukur dhe i pelqen shume moda po ashtu dhe une i dua shume te gjitha pacim pacim

Review by antonia

musa je me e mira je yll

Review by freskida

jeni me te mirat winxa ju dua shume

Review by albana

jeni te mrekullushme kur ju shikoj them a sikur te isha si to

Review by timi

WINX you are beatiful

Review by aurora

krejt jeni te bukura por flores dhe roksit sja kalon kerkush flora veq vashdo se boll e mir je edhe ti roksi veq vashdo dyjat per mua jeni shum shum te bukura kerkush juve sju kalon hahaha hihih sa te bukura jeni FLORA ROKSI

Review by ARBERIA

FLORA JE SHUME E BUKUR VEQ VAZHDO MA E MIR PREJ KREJTEVE SHUM SHUM TE DU

Review by ARBERIA

FLORA JE SHUME E BUKUR VEQ VAZHDO MA E MIR PREJ KREJTEVE SHUM SHUM TE DU

Review by edita

jeni magjistare te mrekullueshme

Review by eduarsa

wincat jan ma te mirat i percjelli jan shum te bukura me se shumti me pelqem stela dhe blumi

Review by hana

mua me pelqejn winx po ma shum flora dhe stela po dhe ma e reja roksi

Review by hana

mua me pelqejn winx po ma shum flora dhe stela po dhe ma e reja roksi

Review by ledja muci

stela te dua shume je shume e bukur dhe shume shaka xhie je e papar te dua shume shume shume dhe te puth fort bravo

Review by xona

ej flora je 1 fare veq vazhdo

Review by dona

mu me plqen shum winx sepse i dua shume stelen dhe blom mjusa

Review by mirjeta djellza

bloom dhe musaa me te mirat

Review by jola

flora je shum e bukur

Review by bleona

ju dua shum winxa po ma e mira je flora veq vazhdo

Review by bela

winxa jeni me te mirat ju dua shumeeeeee !!!!

Review by hana

bloom je me e mire ti je me e bukura edhe ti flora e lua shume mire rolin e winx club por me shumme mua me pelqen bloom musa flora tecna gjithashtu roxy lejla edhe stela por shume pak por ju e luani shume bukur winx club enchatic edhe winx belix keshtu une juve gjithe ju percelle ne emisoni vizion plus keshtu qe veq vazhdoni jini me te mira ju dua shume winx club ose winx enchatic

Review by hana

bloom je me e mire shume bukur e luan rolin winx clun mua me pelqen bloomi lejla roxy tecna musa je yll rock ose yll star ju te te 5 mua me pelqejne po stela mesa pak veq vazhdoni winx enchatix nga hana ju dua shume sepse ju percjell gjith ne emisionin vizion plus

Review by hana

bloom flora musa tecan roxy jini me te mira ju dua shume nga hana selmani veq vazhdoni je nje yll star musa veq vazhdoni winxclub enchatic belix bloomje me e bukura edhe flora roxypor edhe musa

Review by valenitna

ju dua shume winx club

Review by joara lumani

une nuk i shikoj winxa-t se jam ne amerike por mendoj se me e mira eshte stella dhe roksi ....mirupafshim..

Review by elora sadkaj

flora dhe roxksi jan me te bukurat nga winx

Review by reina

ajo qe me pelqen me shume eshte Stela

Review by MARY

STELA DHE BLUM JENI ME TE MIRAT

Review by albulena

winxa jeni mete mirat per mua ju dua shum shum

Review by love

i love you much

Review by AaRrTtAa

mua me pelqen bloom edhe stela je ni yll qe ndriqoni ne qjell dhe e keni fuqin me te miren dhe me te larten veq vazhdoni se ne winx ju jeni me te bukurat veq vazhdoni

Review by helena

ju dua shum winx por me e mira me duket flora stella dhe blumi shpresoj te jem si ju qao ju sua shummm winx ju perqafoj qaoooo ju dua shum

Review by ola & xhuli

loje shume e bukur . muza & stela te papame

Review by krenare

flora je me e mira ne winx te dua krenarja e shikon winx sepse eshte shum i mir grupi winx dhe te tjerat

Beni një koment për këtë lojë Winx 2010 Fashion

Emri Juaj:

Komenti Juaj:
    

Rezultate të larta:

->